گروه تربیت بدنی وعلوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

مطالب علمی و پژوهشی در زمینه ورزش
4 تیر 1396

از روند یارگیری تیم خیلی راضی‌ام

سرمربی استقلال از صبر و حمایت هواداران به عنوان بزرگ‌ترین رمز پیروزی تیمش نام برد و روند نقل‌وانتقالات تیمش را راضی‌کننده خواند.

علیرضا منصوریان در خصوص آخرین مسائل استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: از روند یارگیری تیم بسیار راضی هستم. از کمیته نقل و انتقالات باشگاه نهایت تشکر را دارم و به جرأت می‌گویم که آقای افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه و آقای دکتر توفیقی دبیر هیئت مدیره برای جذب بازیکنان بسیار زحمت کشیدند. ما در آرامش و با حوصله کامل یارگیری کردیم.

وی ادامه داد: مدیرعامل و دبیر هیئت مدیره باشگاه شب‌های بسیاری تا نزدیکی صبح مشغول مذاکره و برگزاری جلسه برای جذب بازیکن بودند. ما از همان ابتدای فصل نقل‌وانتقالات به هواداران عزیز اعلام کردیم که به باشگاه اعتماد داشته باشند و با آرامش کامل اجازه دهند ما روند جذب بازیکن را آغاز کنیم. خدا را شکر می‌کنم که حالا این اتفاق افتاد. وضعیت روحی و روانی هواداران را به طور کامل درک می‌کنم، هوادار دوست دارد تیمش در فصل نقل‌وانتقالات سربلند باشد و همین نفرات در داخل زمین باعث سربلندی استقلال و هوادارانش شوند.

سرمربی استقلال گفت: بخش اعظمی از نفرات استقلال قراردادشان تمدید شد و چند بازیکن جدید نیز جذب کردیم که از میان آنها تعدادی ستاره لیگ بودند و تعدادی هم نفرات خوب دسته اول و تیم ملی جوانان و امید. با اضافه شدن پژمان منتظری یک نقطه اطمینان بیشتر در خط دفاع استقلال ایجاد شد. پژمان در بهترین زمان ممکن به استقلال بازگشت، یعنی در اوج پختگی و به عنوان یکی از ستون‌های تیم ملی. ما روزهای سختی را در فضای نقل‌وانتقالات گذراندیم و باید دوباره از مدیرعامل و دبیر هیئت مدیره باشگاه تشکر بسیار ویژه‌ای داشته باشم. همچنین دست هوادارانی را که در روزهای ماه رمضان و قبل از افطار در شرایط سخت در تمرین استقلال حاضر می‌شوند، می‌بوسم. مک درموت وقتی این جو را در کمپ می‌بیند، از فضای استقلال لذت می برد. افتخار می‌کنم که خودم در 23 سالگی بازیکن استقلال شدم و در این مکتب رشد کردم و بزرگ شدم، اما این افسوس همیشه برای من باقی است که چرا در 17 سالگی به استقلال نیامدم.

خاطرنشان کرد: یک قدردانی ویژه نیز از خانواده شفیع‌زاده دارم. هفته قبل به نمایندگی از برادران شفیع‌زاده با آقای محمد جواد شفیع‌زاده جلسه خوبی داشتم. آنها در تمدید قرارداد امید ابراهیمی خودشان پیش قدم شدند و بستر را برای باشگاه استقلال فراهم کردند. ضمن اینکه خانواده شفیع‌زاده قول همه گونه حمایت از من و استقلال در طول فصل را نیز دادند و قرار گذاشتیم در این سال سخت همه جوره از مجموعه استقلال حمایت کنند. ضمن اینکه سال گذشته نیز ما را در روزهای سخت یاری کردند. به جز خانواده شفیع‌زاده، دوست دیگری هم دارم که به استقلال کمک می‌کند، اما علاقه‌ای ندارد نام او در رسانه‌ها مطرح شود. نا گفته نماند خانواده شفیع‌زاده نیز هر بار که اسم‌شان را می‌آورم، بابت این کار از من گلایه می‌کنند، اما هواداران عزیز استقلال باید در جریان محبت‌ها و حمایت‌های آنها باشد.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)